YÜKLENİYOR

SSS

Sıklıkla Sorulan Sorular

Tıpta Uzmanlık Tezimin tamamını yazabilir misiniz?

Medikaltez etik prensibler nedeniyle, tezinizin tamamını yazmamaktadır. Sadece yazmış olduğunuz tezinizin, Tıpta Uzmanlık Tez Yazım Klavuzuna göre düzenlenmesi, kaynakçanın gözden geçirilmesi, sayfa yapısı kontrolü yapılmaktadır.

İntihal oranım yüksek çıktı düşürebilir misiniz?

Hayır. Ancak tezinizin intihal oranı tarafımızdan analiz edilerek, size nerede intihal yapıldığına dair detaylı bir rapor sunulabilmektedir. Buna ilave olarak intihal oranınızı düşürebilmenizi sağlayacak eğitim ve danışmanlık hizmeti ile literatür desteği sunulmaktadır.

Biyoistatistik analizler sonrası revizyon geldiğinde ekstra ücret talep ediyor musunuz?

Seçmiş olduğunuz istatistik analiz paketine göre 3 ay boyunca 2 adet major revizyon ve sınırsız minor revizyon hakkınız bulunmaktadır. Araştırma dizaynının değişmesi yada yeni veriler eklenmesi durumunda yeniden sözleşme yapılması gerekmektedir.

Analizlerde kullandığınız testleri tarafıma gönderiyor musunuz?

Analizlerde kullanılan testler (Ki kare vb.) ve yöntemler (Lojistik regresyon- Backward Wald Tekniği vb.) uygun akademik dille yazılı bir şekilde tarafınıza yönlendirilmektedir.

Eğitimler sonrasında takıldığımız yerlerde ücretsiz yardım ediyor musunuz?

Eğitim sonrasında analizlerinizi kendiniz yaparken takıldığınız yerde mail ile ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Neden sadece tıp alanında hizmet veriyorsunuz?

Medikaltez sadece sağlık araştırmaları alanında uzmanlaşmış bir şirkettir. Bu sebeple sadece tıp alanında çalışmaktayız. İstatistikçilerimiz ve tıbbi yazarlarımız sadece bu alanda uzmanlaşmışlardır.

<